Dантист - стоматологічний кабінет

Сайт стоматологічного кабінету "Dантист"
Рекомендації

Рекомендації пацієнту після професійної чистки зубів

gigienaГігієна ротової порожнини.

Чистку зубів проводити спочатку 3 рази на день (після прийому їжі) щітка­ми типу «Sensitive» «від червоного до білого» (тобто від ясен до лінії змикання зубів) з переходом на м’які щітки типу «Soft» з використанням флосів, зубочисток після 1 -3 дня. Через 2-3 міс. — чистка щітками середньої жорсткості, при якій щетинки щітки розташовують під кутом 45° до  сі зуба. Після цього щітку переміщують за допомогою коротких обернено-поступальних (майже вібруючих) рухів, завершуючи чи­стку коловими рухами. Для підтримки гігієни акуратно полощіть рот теплою водою після кожного прийому їжі.

  1. Гель «Метрогіл дента» видавити на зубну щітку і нанести гель зубною щіткою на ясна і міжзубні проміжки з усіх сторін. Після цього ЗО хв. не можна полоскати рот і приймати їжу. «Метрогіл дента» наносять на ясна 2 рази на день протягом 10 днів.
  2. «Амплікатор»- — зубні гігієнічні пластинки, що призначаються для захисту та підтримання  тканин
    пародонта. Ці пластини застосовують у порожнині рота після чистки зубів. їх накладають на ясеневий край. Після застосування вони видаляються, і рот полощеться теплою водою. Застосовувати слід щоден­но протягом 5-15 діб. Потім перерва 1-2 міс, на курс лікування 2-3 рази.
  3. «Себідін» — бактерицидний, протизапальний препарат. Ефективно виводить зубні відкладення. Вжива­ти протягом 7 днів; повільно смоктати 4 рази на день по 1 таб.
  4. «Імудон» протизапальний препарат. Смоктати таблетки (не жувати) з інтервалом у 3-4 год, по 6 таб. на день — 10-20 днів. Для профілактики розвитку захворювань рекомендується провести курсове лікування препаратом  2-3 рази на рік.
  5. Протизапальні
  6. Знеболюючі
  7. Антигестамінні
  8. Антибіотики

9. Контрольний огляд — через 4-6 тижнів, 3 міс.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code