Dантист - стоматологічний кабінет

Сайт стоматологічного кабінету "Dантист"
Рестоврація зубів

Реставрація зубів

restavracija_zubov_ssБагато фахівців сьогодні вважають, що стоматологія — це точна наука . Звичайно, це так, але без творчих задатків тут не обійтися. Якщо ми говоримо про реставрацію зубів, то тут необхідно в комплексі враховувати колір зуба, його розміри та прикус людини. Цим сьогодні займається естетична стоматологія, яка бере на себе завдання відновити початкову білизну та здорову структуру зубів .

Реставрація зубів показана тим пацієнтам , у яких поверхня зубної емалі вражена більш ніж на половину карієсом. У такому випадку лікар видаляє хворобливе освіту, а потім відновлює структуру зуба в обсязі, формі та кольорі. Реставрація найбільш помітна , якщо робота йде з зубами переднього ряду. Реставрація зуба це ювелірна робота, яка вимагає певної точності та навику профільної діяльності.
Реставрація (лат. restavratio — відновлення ) — комплекс процедур, з відновлення первісної природної форми, естетики, структури, робочої функції, бездоганно білого відтінку та інших параметрів зуба, що роблять його ідентичним до сусідніх здорових зубів. Колір матеріалу підбирається індивідуало відповідно до природного кольору та прозорості зубів.

Реставрація поділяється на:

 • Пломбування зуба;
 • Реставрацію зуба;
 • Художню реставрацію зуба.

Пломбування зуба — це виправлення дефекту в коронці .
Реставрація зуба — це відновлення великого обсягу зуба з відтворенням його архітектури .
Художня реставрація зубів — метод, що являє собою повторення нормальної структури природного зуба шляхом імітації зубних тканин різними штучними матеріалами. Така реставрація може бути спрямована як на корекцію вроджених порушень зовнішнього вигляду та положення зубів, так і на ліквідацію наслідків життєдіяльності, тобто травми, вікової стертості, набуті зміни кольору.

Естетична реставрація зубів — основанна на відтворенні природної форми зубів, їх кольорової структури, прозорості та інших оптичних і фізичних властивостей.
Матеріали, що використовуються при естетичній реставрації зубів, дозволяють не тільки відтворювати форму частково втрачених зубів, але й змінювати колір, форму та положення наявних, коригувати та приховувати дефекти зубного ряду.
При цьому зуби, як правило, залишаються живими, зберігаючи свою природну структуру та властивості, продовжуючи брати участь в обмінних процесах в порожнині рота.
Одним з найпопулярніших способів відновлення зубів є вініри — тонкі прозорі керамічні пластинки, які виготовляються індивідуально в кожному випадку, після чого приклеюються на поверхню зубів, тим самим роблячи їх естетичний вигляд бездоганним.
Досвідчений стоматолог проведе естетичну реставрацію зубів із застосуванням високоякісних матеріалів за найсучаснішими технологіями. Завдяки цьому процедура реставрації зуба стає швидкою і безболісною.
Художня реставрація зуба — це естетичне відновлення зубних тканин.
Сучасні технології реставраційної стоматології надають досить широкий вибір способів усунення недоліків або лікування . Ви можете вибрати саме той, який підійде Вам індивідуально.
Найчастіше реставрації застосовуються:

 • для корекції форми, розміру зубів, у тому числі при неправильному положенні їх в зубному ряді;
 • для усунення проміжків між зубами;
 • для відновлення форми та кольору зруйнованих зубів;
 • для відновлення сколів зубів — в результаті травми;
 • для відновлення ріжучих країв , горбів зубів — при підвищеній стертості.

Основні правила по догляду за зубами після проходження процедури реставрації.
Після того, як реставрація зуба була надана спеціалістом, збереження здорової порожнини рота буде залежати в першу чергу від того, наскільки зібрано пацієнт підійде до слідування банальних правил гігієни.
  Рекомендації:

 • Необхідно дотримуватися правил гігієни, а саме чистити зуби вранці та ввечері.
 •  Бажано вибрати зубну щітку з м’якою щетиною. Після того , як почистили зуби, бажано використовувати класичний зубний ополоскувач, або придбати настій зимолюбки або грушанки . Щоб уникнути запалення ясен, також слід полоскати порожнину рота відваром соснових бруньок або кори дуба.
 • Бажано відмовитися від твердої їжі. Не гризіть сухарики, горіхи та льодяники, так як в подібному випадку вкрай імовірно пошкодження ортопедичних конструкцій і пломб. Також не слід використовувати жувальну гумку, яка в деяких випадках прискорює роздратування реставрованої поверхні зуба.

При недотриманні правил гігієни порожнини рота, стоматолог має право відмовити вам у проведенні процедури реставрації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code